<link href="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/simple-line-icons/2.4.1/css/simple-line-icons.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - (1711)(New - 2022)

قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - لیست قیمت قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - نمایندگی قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - خرید قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - ارزانترین: قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد - ارسال (قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد | بروز رسانی شنبه, 23 تیر 1403 ساعت 15:17:11.

 

 کاشی (kashiyazd.ir) چیست ؟ سرامیک چیست ؟
کاشی (kashiyazd.ir) چیست ؟ سرامیک چیست ؟

کاشی (kashiyazd.ir) به قطعه سنگی مصنوعی گفته می شود که طول و عرض آن مختلف بوده و ضخامت آن در حد چند میلیمتر است . معمولا یک روی کاشی (kashiyazd.ir) دارای سطحی شیشه ای بوده و کاملا صاف و صیقلی میباشد .

 

کاشی (kashiyazd.ir) از نوع محصولات سفالین و سرامیکی است که در بخش های مختلف ساختمان، مانند حمام، توالت و آشپزخانه کاربرد دارد. واژه کاشی (kashiyazd.ir) از نام شهر کاشان اقتباس شده که از اوایل دوران اسلامی به عنوان مرکز صنعت سفال سازی مطرح بوده است.

کاشی (kashiyazd.ir) دارای انواع و گونه های متفاوتی است. استفاده یا عدم استفاده از لعاب، مهم ترین عامل تمایز انواع کاشی (kashiyazd.ir) به شمار می آید. میزان تخلخل کاشی (kashiyazd.ir) نیز در درجه دوم اهمیت قرار دارد. رنگ در کاشی (kashiyazd.ir) های لعاب خورده می تواند در بافت کاشی (kashiyazd.ir) وارد شده باشد. این رنگ می تواند رنگ طبیعی خاک رس، یا رنگدانه ای باشد که قبل از پخت کاشی (kashiyazd.ir) به رس اضافه شده باشد. در برخی موارد در کاشی (kashiyazd.ir) های لعاب خورده، رنگ (معمولا مخلوطی ازسیلیکات سرب و رنگدانه ها) پس از پخت بدنه بر لعاب سطح اعمال می شود. سپس کاشی (kashiyazd.ir) را جهت ممزوج نمودن لعاب با بدنه، مجددا در کوره پخت قرار می دهند. کاشی (kashiyazd.ir) های لعاب خورده دارای رنگ ها، طرح ها و بافت های سطحی متنوع تری در مقایسه با نوع بدون لعاب هستند.

تفاوت کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک

یک قطعه کاشی (kashiyazd.ir) از دو قسمت تشکیل می شود :

۱- قطعه سفالی که قسمت اصلی و استخوان‌بندی کاشی (kashiyazd.ir) را تشکیل می‌دهد.

۲- لعاب روی آن که ماده‌ای است شیشه‌ای و قسمت رویی آن را تشکیل می‌دهد.

حال به کاشی (kashiyazd.ir) ای که لعاب روی آن از جنس سرامیک باشد، کاشی (kashiyazd.ir) سرامیکی یا سرامیک (در بازار) گفته می شود. به مواد غیرآلی غیرمعدنی جامد اصطلاحا سرامیک گفته می شود.

+++++++++++++++++++++++++++++++
تفاوت کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک
تفاوت کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک
در این مقاله شما میتوانید تفاوت‌های کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک را مشاهده فرمایید و علاوه بر آن با مراجعه به لینک انتهای مقاله با انواع کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک آشنا شوید.

 خلاصه :

یک قطعه کاشی (kashiyazd.ir) از دو قسمت تشکیل شده‌است: ۱- قطعه سفالی که قسمت اصلی و استخوان‌بندی کاشی (kashiyazd.ir) را تشکیل می‌دهد. ۲- لعاب روی آن که ماده‌ای است شیشه‌ای و قسمت رویی آن را تشکیل می‌دهد.
سرامیک هم به مواد غیرآلیِ غیرمعدنیِ جامد گفته میشود. حالا به کاشی (kashiyazd.ir) ای که لعاب روش از جنس سرامیک باشد، کاشی (kashiyazd.ir) سرامیکی یا سرامیک (در بازار) گفته میشود.

تفاوت کاشی (kashiyazd.ir) و سرامیک
تعریف:
موزاییک کف پوشی است متراکم ، در حقیقت یک جور بتن است که تراکم خود را یا از طریق فشار پرسی و یا از طریق لرزش به دست می آورد و از ماسه ، سیمان ، سنگ دانه، پودر سنگ و آب در ابعاد و طرحهای گوناگون وجود دارد. به طور کلی موزاییک از دو سطح تشکیل شده است :
۱) لایه رویه و یا رنگ موزاییک :
این لایه که نقش موزاییک را تشکیل می دهد و در آن از پودر سنگ ، سیمان، آب و از ترکیبات دانه بندی شده و رنگی استفاده شده است .
۲) لایه زیرین یا نارین:
این لایه از موزائیک دارای ضخامت بیشتری نسب به لایه رویه می باشد نقش تحمل فشار را نیز بر عهده دارد. و مانند لایه رویه از سیمان ،آب و ماسه تشکیل شده است.

 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد | بروز رسانی شنبه, 23 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

کارخانه ما میبد یزد، شهرصنعتی می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " قیمت روز، قیمت کاشی و سرامیک یزد " .

 

 

 


KASHIYAZD.IR: فروش و خرید به قیمت کاشی، سرامیک در تهران | کرج | اصفهان | شیراز | اراک (سال 1399☼2021)scopsang.ir
No Internet Connection